Перші старти борців

17.02.2015 11:17

6-7 лютого 2015 року в м. Рівному відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед старших та молодших юнаків пам’яті тренера, майстра спорту Кайди В.Г.

В змаганні прийняли участь 105 учасників з різних районів нашої області та два спортсмени з Донецької області.

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці Дубенщени, завоювавши дві золоті, одну срібну та шість бронзових медалей.

Чемпіонами обласних змагань стали: Михайло Токмаков (35кг)-Варковицька школа - гімназія, Олександр Лівандовський (66кг) – Дубенський професійний ліцей – тренер Степан Ілюсь.

Срібна нагорода дісталась Юрію Климчуку (61кг), який у фіналі поступився досвідченому Андрію Халяві з Донецька.

Бронзові нагороди завоювали: Пащук Сергій (23кг),Надеін Сергій (42кг), Бурлака Вадим (26кг), Михальський Давид (26кг), Пігут Богдан (35кг), всі вони навчаються в СШ № 3 та Токмаков Олександр (29кг)  школа – гімназія с. Варковичі – тренер Степан Ілюсь. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Спеціальним призом за волю до перемоги був нагороджений один з кращих борців Рівненщини, дубенчанин Бурлака Вадим, який із за серйозної травми був змушений пропустити фінальну зустріч…

Окрема подяка за сприяння розвитку вільної боротьби на Дубенщині директору Дубенського професійного ліцею Сергію Підкидачу, директору СШ №3 Миколі Черепку, директору школи-гімназії с.Варковичі Антоніні Пшеничній.