Успіхи борців

08.10.2014 16:46

26-27 вересня 2014 року в м. Рівне відбулась відкрита обласна першість  рівненської обласної спортивної школи ДЮСШ №5, в якій прийняли участь найсильніші юні борці Рівненщини, загальною кількістю 147 учасників. Успішно на цих змаганнях виступили не повним складом вихованці Дубенської районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, завоювавши дві золоті, одну срібну та одну бронзову медаль. Як завжди, порадували стабільною боротьбою, вже досвідчений Павло Гупалюк (66кг) та зовсім юний,  але перспективний восьмирічний Вадим Бурлака (26кг), які здобули золоті нагороди. Срібна нагорода дісталась В’ячеславу Ціхоцькому. Всі вони є вихованцями - тренера Степана Ілюся. Бронзову медаль завоював Михайло Токмаков (35кг) – тренер Віталій Саморук. В п’ятірку кращих потрапили: Богдан Пігут,Найденов Сергій – тренер Павло Карась. Приз за волю до перемоги отримав Микола Котловський, який за вихід у фінал одержав серйозну травму, і не зміг продовжити боротьбу за нагороди…

Фото до першої статі

03-05 жовтня 2014 року в м.Сарни відбувся чемпіонат Рівненської області  з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1998р.н і молодші, де прийняли участь борці з дванадцяти районів, загальною кількістю понад 150 учасників. Успішно на цих змаганнях виступили борці Дубенщини, які виступали, як завжди не повним складом, в зв’язку з відсутністю коштів в районному та міському бюджеті, завоювавши три срібні та одну бронзову медалі. В зв’язку з хворобою не змогли прийняти участь в цих змаганнях діючі чемпіони області, дубенчани Руслан Самолюк та Андрій Кисиленко, які були явними претендентами на перемогу…

Срібними призерами змагань стали:Олександр Лівандовський (66кг), який у фіналі поступився досвідченому кандидату в майстри спорту з Рівного Андрію Хомичу, бронзова нагорода дісталась Владиславу Лівандовському (66кг) – тренер Степан Ілюсь

Також срібними призерами стали, Оренчук В’ячеслав (73кг) та Павлюк Роман (85кг) - тренер Василь Довгалець.

І звичайно слова подяки за матеріальну та моральну підтримку юних борців нашим друзям-меценатам Миколі Поліщуку та Віталію Петровському.