ЮНІ БОГАТИРІ ІЗ ПЛОСКИ

18.03.2015 18:10

14 березня 2015 року в м. Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з армспорту серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. В змаганнях прийняли участь 6 команд, загальною кількістю понад 100 учасників. Добре на цих змаганнях виступила команда районної спортивної школи, здобувши  шість перших, чотири других та два третіх місця та загальнокомандне друге місце. Чемпіонами змагань стали: Грицюк Дмитро (55кг), Ткачук Іван (60кг), Мельник Юлія ( 60 кг) в них по дві медалі на праву та лівій руці. Срібними призерами стали: Мельничук Роман (55кг), Дмитрук Діана (60кг) в них також по дві перемоги на праву та ліву руку. Бронза дісталась: Бастюченку Всеволоду (55кг) та Яворському Андрію (60кг).