Спортивні здобутки

Спортивні здобутки Дубенської районної спортивної школи.

веслувальники

Нещодавно в м. Дніпропетровськ відбулись змагання на кубок України з веслування серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці тренера нашої школи, майстра спорту міжнародного класу Леоніда Камлочука, здобувши одну золоту , одну срібну та одну бронзові медалі.

Справжнім героєм цих змагань став майстер спорту з веслування Синюк Микола, який став переможцем кубку України на дистанції 200м (байдарка) та здобув бронзову нагороду на каное (200м).

Срібним призером на дистанції 200м (каное) став ще один наш прославлений спортсмен Андрій Суський.

Паралельно в м. Дніпропетровську проходив кубок України з веслування серед чоловіків. Успішно  на цих змаганнях виступив тренер районної спортивної школи, майстер спорту Василь  Осійчук, який зайняв почесне четверте та п’яте місце на дистанціях 200 та 500 метрів, тим самим принісши нашому району багато залікових очок.

гирьовики

9-16 травня 2014 року в м. Санкт-Петербург чемпіонат Європи серед юніорів та дорослих. В змаганнях прийняли участь 19 держав загальною кількістю понад 200 учасників. Відміно на цих змаганнях виступили члени збірної України, вихованці заслуженого тренера України, майстра спорту Леоніда Момотюка, завоювавши три срібні медалі.

Срібним призером Європи в категорії (до68кг) став внук прославленого нашого тренера Іван Сердюк.

Дві срібні нагороди здобув (в поштовху довгим циклом та естафеті) здобув майстер спорту Юрій Чубаєвський в категорії (до78кг).

Колектив  районної спортивної школи вітає спортсменів та їх тренерів  з високими спортивними здобутками, які прославили наш край та бажає яскравих перемог…